0(242) 618 67 01

Bursa Nilüfer Belediyesi ile Kardeş Şehir Protokolü İmzalandı.

Nilüfer Belediyesi Başkanlık Makamında gerçekleştirilen kardeş şehir protokolü imza törenine Elmalı Belediye Başkanımız Halil Öztürk, Başkan Yardımcımız Hasan Aydın ile birlikte katıldı.

Belediye Başkanımız Halil Öztürk ile Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem arasında atılan karşılıklı imzalarla protokol resmiyet kazandı.

Kardeş şehir ilişkilerine başlanılan Nilüfer Belediyesi ile kardeş şehir protokolünün imzalandığını belirten Belediye Başkanımız Halil Öztürk; "Nilüfer Belediyesi ile imzaladığımız kardeş şehir protokolü ile kardeşlik bağının güçlenmesi ve kültürel değerlerin paylaşılması amacıyla iki kent arasında ekonomik, sosyal ve kültürel dayanışmayla köklü ilişkiler kurmayı amaçlıyoruz. Nilüfer ilçesi son derece planlı bir şehir. Bundan sonraki süreçte Nilüfer Belediyesi'nin çalışmalarını yakından takip edeceğiz ve kadim şehrimiz Elmalı'ya yapacağımız çalışmalar için fikir alışverişinde bulunacağız. Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem'e misafirperverliğinden dolayı teşekkür ediyorum." dedi.

Tasarım ve Yazılım: BOCW Reklam