0(242) 618 67 01

Elmalı Belediyesi olarak gençlerimizde milli birlik ve beraberlik şuurunu canlı tutmak üzere gerçekleştireceğimiz Çanakkale Kültür Turu’nu bu sene öğrencilerimizin sınav takvimleri ve gezi tarihinin Ramazan ayına denk gelmesi sebebi ile ertelemek durumunda kaldık. 
Bu sebeple öğrencilerimizi Çanakkale’ye götürememiş olsak bile sadece gençlerimiz için değil, Elmalılı tüm hemşerilerimiz için 15 gün boyunca hiçbir ücret ödemeden ziyaret edebilecekleri Çanakkale Savaş MalzemeleriMüzesi’ni ilçemizde ziyarete açtık. 
Hiç şüphe edilmemelidir ki; gençlerimizi şanlı tarihimize gurur tablosu olarak geçen Çanakkale Savaşlarının yaşandığı topraklarda şehit olan ecdadımızın huzuruna daha kaliteli ve daha dolu programlarla götürecek, kültür turlarını daha kaliteli ve daha verimli olarak gençlerimize sunacağız. 
Bazı sosyal medya hesapları üzerinden yanlış anlaşılabilecek paylaşımların yapılması üzerine bu açıklamayı yapma gereği duyduğumu kamuoyunun takdirlerine saygı ile sunar, tüm vatandaşlarımı hürmetle selamlarım.

Halil Öztürk
Elmalı Belediye Başkanı

Tasarım ve Yazılım: BOCW Reklam